Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

W galerii

(1)
  • 2006-12-27 13:16 | manta

    lewica przeciw "progresowi"

    niestety Nowi Dawni mistrzowie to nie zadne śmiałe wyzwanie tylko towarzyska hucpa podbita przez media. Troche dziwi pomieszanie z poplataniem w tym zestawieniu galerii. Polaczenie swietnych galerii i wystaw z tandeta to nie dowod na "obiektywizm" tylko rzeczywisty brak zdania i brak wiedzy. A najbardziej zaskakuje to, ze lewicowy tygodnik wydaje sie wspierac to co w sztuce tandetne, regresywne i po prostu zenujace. Swiatowa slawa Donalda Kuspita jest niekwestionowana - jest powszechnie znany ze swej belkotliwej retoryki i niekompetencji.Udalo sie na pewnoi jedno - zrobic duzo szumu wokol niewartego uwagi bardziewia.