Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Otylia Jędrzejczak "Motylia"

(4)
2007-02-01 15:37 | Polityka.pl
 • 2007-01-18 19:26 | emerytka

  W obronie Otylii

  Jesteś, emerycie niesprawiedliwy, zawistny, zaslepiony nienawiścią do ludzi. Czy nie rozumiesz, że to co się wydarzyło Otylii, to już jest karą dla niej? Czy ona to zrobiła umyślnie? Przecież ona będzie cierpieć do końca życia, a potem kto inny ją osądzi, na pewno nie ty. Nie kieruje tobą poczucie sprawiedliwości - ty po prostu zazdrościsz jej sukcesu. Ty z pewnością niczego w życiu nie osiągnąłeś. Ja jej współczuję, bardzo jest mi jej żal, chociaż niczego w życiu nie osiągnęłam- tzn. żadnych sukcesów. Dziękuję tylko Bogu, że mi nie przydarzyło się coś tak strasznego.
 • 2007-02-01 10:02 | barbra

  Re: Protest przeciw podwojnej sprawiedliwosci

  byłbyś szczęśliwszy gdyby była w więzieniu ? Zajmij się swoim życiem smutasie.
  Otylia jest jedna i dość wycierpiała.
  Zal ci że jest sławna i ma kupę kasy ?  
 • 2007-02-01 15:37 | emeryt

  Protest przeciw podwojnej sprawiedliwosci

  Jak dlugo bedziemy czekac na aresztowanie tej zabojczyni?Wstyd panowie prokuratorzy.