Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Leszek Balcerowicz

(8)
2006-12-31 13:37 | Polityka.pl
 • 2006-12-31 13:37 | Marius21

  A moze cos o sukcesach w gruzji?

  Prosze,jaki wspanialy czlowiek. Ile dobrego zrobil dla Polski ten Pierwszy Hamulcowy Balcerowicz. Tak zahamowal gospodarke ze dopiero niedawno ruszyla. A jaka popularnoscia cieszy sie w Gruzji. Tam po prostu na niego czekaja, aby mu podziekowac za jego "wspaniala" prace. Do dzis z tego nie wyszli. Cale szczescie ze w Polsce patrzono mu na rece i nie pozwolono calkowicie rozwalic kraju. A jaki znawca prawa, niebawem zobaczymy.
 • 2007-01-01 04:50 | Balcerek

  Balcerowicz

   Ty profesorku liczysz,ze uda sie zalozyc nowa CAS gdzies w unijnym banku?
 • 2007-01-01 08:54 | SDabrowski

  LB

  Gluptas Swiata .Moze ktos wyjsni mi jaka jest korzysc z wysokiego poziomu zlotowki? Jakos cala Azja wlacznie z Japonia jedzie na taniej walucie i jakos dobrze nqa tym wychodzi, SDabrowski Vancouver
 • 2007-01-01 11:36 | J. Paradowska

  Leszek Balcerowicz odchodzi...

  Panie Profesorze,
  jest Pan moim guru. Cieszę się bardzo, że będzie
  Pan mógł, chciał posmakować innych ,,uroków życia". Ukłony dla Pani Ewy.
  Maria
 • 2007-01-13 14:21 | Andrzej

  Panie Leszku, dziekuję za wszystko...

   Wprawdzie nie jestem ekonomistą,ale dziękuję za Pana głos rozsądku, za nieugiętość i konsekwencję w dziedzinie polityki pieniężnej kraju. A w wymiarze ogólnoludzkim....jak Pan to robi,że jest Pan taki opanowany i spokojny, gdy razy lądują na Pana głowie. Gdyby choć paru było takich polityków jak Pan, może to wszystko inaczej by wyglądało. Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów !!!
 • 2007-01-22 23:35 | Apropag

  Re: Całe szczęście

  >  Całe szczęscie,że odchodzi,ale istnieje pytanie?Kto Go rozliczy za dzialalność sprzeczną z interesem Nardodu Polskiego?On sobie dawał piniądze przez fundację,która nam nie byla potrzebna,nie dbal o rozwoj gospodarki,a jedynie ją schładzał.Za takie czyny powinien stanąć przed sądem karnym i kamieniołomy,aby mu wywietrzała polityka liberała!\

  Jozef czy ty wogule rozumiesz o czym mowisz.
  Wytlumacz coto sa za interesy narodu. Co to sa fundacje. Powinienes udac sie do psychiatry.Lub taniej, kupic mlotek i wybic sobie takie wypowiedzi z Twej inteligentnej glowenki.
 • 2007-01-23 02:13 | Josef

  Całe szczęście

   Całe szczęscie,że odchodzi,ale istnieje pytanie?Kto Go rozliczy za dzialalność sprzeczną z interesem Nardodu Polskiego?On sobie dawał piniądze przez fundację,która nam nie byla potrzebna,nie dbal o rozwoj gospodarki,a jedynie ją schładzał.Za takie czyny powinien stanąć przed sądem karnym i kamieniołomy,aby mu wywietrzała polityka liberała!