Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Oświadczenie

(3)
2007-01-07 01:39 | Polityka.pl
  • 2007-01-07 01:39 | dzidek

    Oswiatczenie Wielgusa

    Klamca,zdrajca nie pierwszy i nie ostatni.Cala banda warcholow i darmozjadow.Jak nie pedaly to oszusci,zyja w dobrobycie czyim kosztem.Stracilem zaufanie do wiary katolickiej,wiara nie polega na tym.Wszystko co opowiada to totalna bzdura. 
  • 2007-01-20 16:09 | Ilona

    Re: Oswiatczenie Wielgusa

    Opamiętaj się człowiecze i pomyśl trochę nad treścią swego komentarza.Czy nie widzisz,że atakujacym ks.abpa nie chodzi o ujawnienie prawdy,ale o niszczenie ludzi myślących inaczej od oficjalnej propagandy lub zagrażających swą popularnością?Dzika lustracja niszczy Autorytety i chyba o to tylko chodzi.To są nikomu niepotrzebne igrzyska,wywolujace tyleż nienawiści i głupoty!Od kiedy to jedyną podstawą oceny i sądu nad człowiekiem są "akta" i notatki SB(nieudolnie sporządzone kopie bez stwierdzenia ekspertow,czy pochodza z autentycznych)?I gdzie tu sprawiedliwość?o prawie nie wspomnę.W katolickim kraju brakuje filozofii Pana Jezusa -miłości bliźniego,którą głosił ks.abp Wielgus.Kto z Was jest bez winy,niech pierwszy rzuci kamieniem!Przypomina mi się "Książe" (Machiavelli).Jakże dzis aktualna.Quo vadis Polsko?