Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Fragment książki "Lala"

(4)
 • 2007-01-10 16:17 | Ania

  :)

   przeczytalam ksiazke, jestem naprawde zachwycona!!!cieszy mnie to, zwlaszcza,ze chodzilismy do tego samego liceum i od zawsze pani Sz. przepowiadala ci wielka literacka przyszlosc:) moje gratulacje,pozdr ania!!
 • 2007-01-25 12:38 | Anka

  niezły kawał historii fajnie opowiedziany.Wciąga.

  Ale jestem mile zaskoczona!. Spodziewałam się ciężkiego kalibra językowego, a tu lekko i zwiewnie opowiedziane historyjki. Oby każdy z nas miał taką świadomość swojej osobistej historii, byłoby mniej ignoranctwa w ogólności. Ale to po trosze historia każdego z nas. A teraz idę sięgnąć po więcej...
 • 2007-03-03 15:43 | Ulla

  lala

  Bardzo chce kupić tę książkę ale w ksiegarniach kosztuje dla mnie za duzo. Słyszałam,że u Was niecałe 20zł. Jak ją kupić?
  ulla
 • 2007-03-06 22:25 | lola

  lola

  przepraszam, czy cala ksiazka jest o babci?