Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Widowiskowy sukces Janiny Paradowskiej

(3)
2007-01-19 11:30 | Polityka.pl
 • 2007-01-19 11:30 | reig

  Ja również gratuluję

  Pani Janina jest bardzo zdolną osobą. Polityczne jej komentarze to przyjemność czytać, bo zwykle zna fakty i rozumnie to przedstawia nie poddając się naciskom. To wg mnie najlepszy dziennikarz polityczny w Polsce. Okazuje się, że nie tylko Dziennikarz bo i jako aktorką teatralną z powodzeniem mogła by zarabiać na życie.
  Tylko pogratulować
 • 2007-01-23 16:09 | ad senior

  naród wybrany

   No i proszę, czy nie jest to ptwierdzenie, że na naród wybrany spadły wszelkie "TALENTA"
  Do czego się nie przymierzą to już mistrzostwo.

  Ciekawe dlaczego tak duża ich nadwyżka musi się znajdować w Polsce?

  Czekam teraz na następny spektakl - W Raju,
  Adam - Michnik, Ewa - Paradowska
  Szatan - no tu już musi być Polak, najlepiej
  jeden z Braci Kaczyńskich