Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Młot na Tofflerów

(1)
  • 2007-01-24 19:06 | Wojciech Olejniczak

    do autora Zatrutej studni

    Szanowny Panie, wielką radość sprawiło mi czytanie w Zatrutej studni rozdziału Nieznośna śmieszność bytu. W latach 2003-5 wielokrotnie odwiedzałem rejony Medzilaborec. Powstał film dokumentalny /50 min/ PORTRET RUSINA Z ARTYSTĄ W TLE, którego jestem autorem i producentem. 22 lutego 2007 w Warszawie, w Instytucie Słowackim ul. Krzywe Koło 12, o godz. 17.30 odbędzie się projekcja tego filmu w 20 rocznicę śmierci Andy Warhola. Film uzyskał III nagrodę na festiwalu Rozstaje Europy 2006 w Lublinie. Serdecznie zapraszam.
    Wojciech Olejniczak