Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Na początek koniec

(2)
2007-01-29 23:30 | Polityka.pl
  • 2007-01-29 23:30 | czytelnik

    koniec

    To jest bardzo dobry tytuł, bo to w mojej ocenie jest koniec kariery dziennikarskiej Pana Żakowskiego.Odnoszę takie wrażnie po obejrzeniu dzisiaj na żywo programu w TV. Pan Żakowski, zaczął opowiadać w nim rzeczy, które mnie poraziły. Gadał jak jakiś "towarzysz". Coś mu się chyba pomieszało, zachowywał się nie jak dziennikarz lecz adwokat PZPR-u i ludzi powiazanych, w złym tego słowa znaczeniu, z poprzednim systemem . Chyba przestanę kupować Politykę. Zróbcie coś z tym.
    pozdarwiam