Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Wojna szkolna

(3)
2007-02-04 22:02 | Polityka.pl
  • 2007-02-04 22:02 | ewa

    przemoc kogo naprawdę to obchodzi

     do momentu kiedy samego go to dotknie
  • 2007-09-18 12:53 | Yamcha

    nice try

     Prawda jest taka ze to co sie dzieje to w wiekszosci wina braku moralnosci u uczniów. Ludzie nei cenią takich wartosci jak uczciwosc, honor, dobro. Mają to gdzieś. Interesują ich nowe komóreczki, nowy fluid i nowosci z bravo :/Z czego to wynika? Dzieciaki nie mają wzorow ktore moglyby naśladować. Zamiast czytac bajki o dobrych rycerzach słuchają hip hop. Tresci zawarte w tej em... "muzyce" są denne, agresywne i wpajają buntownicze wartości. To śmieszne, ale 90% sluchajacych tego typu rzeczy ludzi daje im wiare. Blokersi, dresiki, landryneczki. Zamiast tracic czas na bzdury ktorymi sie zajmują powinni isc na silownie, biegac, rozwijac sie fizycznie. Budowac wspaniale ciala. A co oni robią? impezuja i palą ... żałosne.Co do nauczycieli, są w wiekszosci wypadkow za starzy. Zaslaniaja sie autorytetem stanowiska, ktore tak naprawde autorytetu juz nie ma. Rozne projekty dawane przez Ministerstwo Edukacji nic nie dadzą nim nie wypleni się zer ktore wpajają dzieciakom zle wartosci. Zreszta wiekszosc tych projektow tez jest mało warta.