Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Dymisja Dorna

(10)
Miała być staranna rekonstrukcja rządu, a mamy chaos i niedomówienia
 • 2006-05-01 07:13 | jasko51

  Dymisja Dorna

  Może w tej karuzeli z ministrami /także z Dornem/ Jarosławowi Skutecznemu chodzi o to by gawiedzi podrzucić temat do dywagacji i odciągnąć ją od myślenia o rzeczywistych problemach. to są chyba ruchy pozorne a Dorno nie dozna żadnego uszczerbku bo nadal wychwala Wielkiego Przywódcę.
 • 2007-02-07 18:43 | ROMISIO

  Dezorrientacja

  Czy to już trzęsienie ziemi (politycznej)? Czy można spodziewać się tsunami? Moi znajomi boją się wychodzić na ulicę, aby przypadkowo (do tej pory byli apolityczni! - więc chyba nie mają teczek)nie zostali mianowani na wysokie stanowiska, o których działalności nie mają zielonego pojęcia... Tymczasem wraca zima i strach pomyśleć, kto będzie odpowiadał za funkcjonowanie państwowej administracji...
 • 2007-02-07 20:41 | gitsul

  brawo dziennikarze

  pani Paradowska i spółka jedynych, słusznych dziennikarzy powinni być głeboko wdzięczni Premierowi za dostarczenie kolejnego tematu do jałowych dywagacji, bicia piany, bleblania na potegę i przelewania z pustego w próżne. Państwo dziennikarze mogą wzajemnie zapraszać się do różnych dyskusji, spekulować, gdybać, wymieniać opinie,w kółko powoływać się jedni na drugich, pisać artykuły o niczym. Wierszówki i honoraria przecież lecą, a kasy nigdy zbyt wiele. Powinniście Premiera po rękach całować
 • 2007-02-07 20:54 | Sianin

  O Do(u)rn(i)ach

  Czasami się Pani dziwię i jednakowoż podziwiam. Rozumiem, że z kogoś trzeba żyć, ale żeby z durniów?
 • 2007-02-07 21:17 | dragowit

  Co teraz ?

  Po narastaniu dramaturgii politycznej w tym tygodniu należy spodziewać się chyba dymisji premiera Kaczyńskiego.
  To już nie jest zwykłe bombardowanie sensacjami to jest nalot dywanowy istna taktyka spalonej ziemi.
  Pani Janino jakim kluczem się pani kieruje w komentowaniu naszej polityki, co jest ważniejsze np. niejasne biznesy polityków samoobrony czy niewyjaśniona dymisja członków rządu??
 • 2007-02-07 21:18 | dragowit

  Co teraz ?

  Po narastaniu dramaturgii politycznej w tym tygodniu należy spodziewać się chyba dymisji premiera Kaczyńskiego.
  To już nie jest zwykłe bombardowanie sensacjami to jest nalot dywanowy istna taktyka spalonej ziemi.
  Pani Janino jakim kluczem się pani kieruje w komentowaniu naszej polityki, co jest ważniejsze np. niejasne biznesy polityków samoobrony czy niewyjaśniona dymisja członków rządu??
 • 2007-02-08 10:53 | siara

  za silny?

  A może Pan L. Dorn stał się zbyt silny i niezależny będąc szefem struktur w terenie (urzędy wojewódzkie)?
 • 2007-02-08 10:56 | Lingwista

  Kryterium

  Panowie Jaruzelski, Komorowski, Kaczyński i inni uważają, że u władzy mogą być tylko osoby, których ostatnia sylaba w nazwisku kończy się na "ski". Reszta to plebs, którego zadaniem jest pokornie słuchać i nie mieć własnego zdania. Pamietaj abyś w następnych wyborach wybrał partię jaką najbardziej uważasz za godną poparcia, ale osoba z danej partii nie może mieć ostatniej sylaby w nazwisku na "ski".
 • 2007-02-08 11:46 | sanka

  komentarz do komentarzy

  Jedni boją się wyjść z domu by nie trafić z łapanki na wysokie stanowisko, o sprawowaniu którego nie mają pojęcia, inni boją się zostać w domu, gdzie mogą zgłosić się po nich odpowiednie służby życzliwie powiadomione przez sąsiada, że podśmiewali się z rządzących. I o to chodzi, żeby wszyscy się bali, w ten sposób można dłużej rządzić i realizować swoje szalone plany. Czy wymiana ministrów bez wyjaśnienia powodu (po co "ciemnemu ludowi" ta wiedza?) to zbyt błachy temat dla dziennikarzy?
 • 2007-02-08 15:06 | Stanisław Drewniak

  Dymisje i rekonstrukcje rządowe

  Nie rozumiem polemistów i dyskutantów. Wszak wiadomo, że celem tych wszystkich zmian jest po prostu wpisywanie nowych rozdziałów "Króla Ubu" Alfreda Jarry'ego.