Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Zamiast rękoczynów

(1)
Siła samej Polski niewiele znaczy, mówi Barroso. Grajmy zespołowo.
  • 2007-02-13 01:10 | Nick Lipski

    Tarcza Dziewicza

    Tarcza antyrakietowa jest w stanie uchronic Polske i Zachod przed atakiem nuklearnym mniej wiecej tak jak blona dziewicza jest w stanie uchronic kobiete przed gwaltem. Sila Polski w madrej polityce i wspoldzialaniu z krajami wspolnoty. Tragedia Polski jest to ze w starciu z Hitleryzmem i Stalinizmem zostala zgladzona cala Polska inteligencja. A co pozostalo? Zostaly Marki Kuchcinskie.