Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

W najnowszym numerze POLITYKI

(4)
 • 2007-02-15 08:21 | Krysta

  upokorzeni szescdziesieciolatkowie

  jak mozna cos przeczytac jak strona jest tak zrobiona , ze wyswietla sie tylko "blad na stronie".
  Faktycznie czuje sie rowniez i tu bardzo upokorzona
 • 2007-02-18 16:28 | Barbara Bregy

  Upokorzeni sześćdziesięciolatkowie

  nareszcie ktoś zauważył dramat tego pokolenia.Jestem o 10 lat młodsza ale też buntuję się gdy czas mojego bardzo szczęśliwego dzieciństwa /lata 60/określa się jako "mroczne"lata komunizmu.Lata wychowania w socjalistycznym ZHP owocują przez całe moje dorosłe życie takimi cechami jak odpowiedzialność za innych, patriotyzm,umiejętność pracy w zespole itp.Ideologii socjalistycznej nie pamiętam wcale, ale co to jest przyjażń ,jak najbardziej.Pokolenie wychowane w PRL składa się także z bardzo przyzwoitych ludzi, którzy nie oszczędzali sie w pracy dla dobra naszej Polski.Dziekuję za ten artykuł
 • 2007-02-20 16:48 | Krysta

  Upokorzeni szescdziesieciolatkowe

  Jst to problem kilu milionow polakow . problem nabrzmialy i wstydliwy , zwlaszacza ,ze osoby ktore nawet nie moga sobie wyobrazic tragedii tamtych czasow zabieraja glos i mowia , ze to wszystko co bylo zrobione jest przestepstwem . Przestepcow nie bronie , niech odpowiedza ale jak mozna , jak mozna wrzucac wszystko do jednego worka .
  Dzis art, ten juz znam . kupilam gazete i przeczytalam. Dziekuje pp. Redaktor za zauwazenie problemu i prosze piszcie , piszcie bo my czujemy sie jak te zbite , skopane i ponizone istoty. Dobrze ze zebrala sie grupa 6o latkow , ktora chce zostawic jakis slad i chce pokazac , ze mozna jeszcze spotkac dobro .
  Dziekuje rowniez Redakcji Polityka za poparcie i poswiecenie kilku stron w swoim pismie - dziekuje.
 • 2008-01-02 10:21 | M

  KOCHAM PANIĄ PROSZĘ PANI...

  ... to wyznanie do Pani Barbary Pietkiewicz. A kocham Panią za warsztat dziennikarski i za osobowość. Wiele razy już chciałm to Pani powiedzieć. Mnie na szczęście jeszcze trochę brakuje do babciowego wieku, ale zaraz zadzwonię do znajomej, którą córka właśnie obrzydliwie ubabciawia na siłę. Powiem jej, by koniecznie kupiła dziś Politykę i przeczytała ten tekst.