Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Edyp z Tokio

(2)
„Kafka nad morzem”, czyli ciekawe historie, pełne tajemniczości i nieoczekiwanych zwrotów akcji.
  • 2007-02-15 14:23 | agnieszkagm

    Przeczytalam

    Przeczytalam i uwazam, ze jest znakomita. Nic dodac, nic ujac realizm magiczny w stylu japonskim. No i oczywiscie powiesc inicjacyjna, nie tylko dla glownego bohatera.
  • 2007-02-16 10:21 | czytelniczka

    mieszanka wybuchowa

    Nigdy nie mogłam się przekonać do pisarzy z tego (odmiennego) kręgu kulturowego. Nie skończyłam nawet Abe Kobo, mimo że jest taki ... europejski. Ale Murakami to jakiś fenomen. Zupełnie, jakby się wychował na przedmieściach Liverpoolu. WYpada jedynie polecić!