Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Terapia wstrząsowa

(3)
Od sztuczności uciekamy w diametralnie inną, ale, paradoksalnie, również sztuczność.
 • 2007-02-19 16:54 | Izunia

  aizi

  pieknie agusiu:*
 • 2007-03-06 17:51 | Mika

  plac zbawiciela

  Ja z "Placu" zapamiętałam nie tylko obraz rozpadu jednostki ludzkiej, ale też (lub może przede wszsytkim)naukę, że należy być silnym. W samym sobie znajdywać moc- to nauka z historii samej żony chociażby.

  Chciaż rozumiem i pochwalam ogólną dywagacje o stanie polskiego kina.
 • 2007-03-08 18:05 | Monia

  Brawo!!

  Ciekawe spojrzenie na obecny stan polskiej i światowej kinematografii. Chyba w końcu ktoś potrafił ułożyc w słowa moje odczucia po obejrzeniu "Placu Zbawiciela" -niesamowite, dobre, ale co dalej?? Trudno jednoznacznie odpowiedzieć. Na pewno szokujące i drastycznie inne od amerykanskich love story. To wszytsko właśnie Agusiu oddałaś w swoim artykule!