Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Kaczka w koronie

(2)
Podjąłem się napisania tekstu wyrażającego sprzeciw wobec hegemonii PiS.
 • 2007-02-20 09:12 | luis III

  co z tego wynika?

  ciekawe i nawet trafne ale czy ludzie przynajmniej te 30% nie potrafią czytać polityki braci Kaczyńskich?
  Mimo swojej siermięgi jest skuteczna, gorzej że i na zewnątrz czyli za granicą
 • 2007-03-13 08:34 | Kocik

  totalitaryzm

  polityka zacnych "panów braci" zmierza do obsadzenia wszystkich możliwych stołków w państwie (nawet nie musze podawać przykładów) i absolutnego przejęcia władzy.. to z demokracją ma niewiele wspólnego.