Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

W najnowszym numerze POLITYKI

(3)
 • 2007-02-23 22:03 | gosia

  tysiąc cudów w Płakowicach

  no muszę przyznać, że przykro,dobra gazeta a tak nierzetelny artykuł,to już wasz któryś z kolei odnośnie kościołów po którym się zawiodłam.
 • 2007-02-26 17:34 | tomek

  tysiąc cudów w Płakowicach

  Zastanawia mnie co tak naprawdę
  autorkę irytuje u tych ludzi. Czy to nie dobrze, że odnajdują sens życia nie ważne z jakiego powodu. Choć wyraźnie boli ję fakt iż sensem życia tych ludzi jest Bóg. Skąd pomysł że są wyzyskiwani przez amerykańskich baptystów (chodzi mi o realne ceny lalek po jakich są sprzedawane na zachodzie)? Mimo usilnych starań dziennikarki mam wrażenie że szukała taniej sensacji.
 • 2007-03-01 21:39 | natalia gańko

  tysiąc cudów w Płakowicach

  jestem zaskoczony,że polityka zamieściła na swoich stronach tak kiepski artykuł, a pani Natalia Gańko ...:(-kompletny brak wyczucia tematu.Pani Natalio, cytat z Biblii dla pani-"Nawet głupi gdy milczy, uchodzi za mądrego"Ks.Sal 17;28. Wojciech Powirski