Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Zabrać kulturze moc

(2)
Największa filharmonia świata, czyli radiowa Dwójka, w wielu miejscach kraju wkrótce całkiem straci głos
 • 2007-02-24 11:38 | Mieczysław Jałochowski

  Imponderabilia

  Niby nic nowego; każda rewolucja gna na oślep w amoku opętańczej idei. Imponderabilia wówczas się nie liczą. Rewolucja komunistów, w Rosji i w Polsce po wojnie, niszczyła pałace, zamki, a cerkwie i synagogi zamieniała w magazyny nawozów sztucznych. Głupotę najlepiej widać po czasie, gdy opadnie kurz politycznej walki a nowe pokolenia z dystansu ocenią swoich ojców. Tylko czy potrafią? A może nawet nie zauważą, że hymn Polski śpiewa się, a nie deklamuje?
 • 2007-03-08 10:31 | jicky7

  Dwójka

  Kiedy Bóg chce kogoś pokarać, to mu rozum odbiera.
  Tylko dlaczego kosztem słuchaczy?