Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Ranking płodów rolnych

(4)
2007-02-26 18:02 | Polityka.pl
 • 2007-02-26 18:02 | MO

  Szyszka

  Domagam się rozszerzenia tego rankingu również na płody leśne. Szyszka zawsze była cennym płodem naszych lasów.Można nią palić w piecu, można sprzedać w skupie, aby leśnicy mogli pozyskać cenne nasionka i zasadzić nowe lasy, na przykład na terenach zniszczonych przez różne budowle.
 • 2007-02-28 08:46 | kajot

  "zrobić z dupy perełkę"

  P.Michale.
  Co do "kartofli w mundurkach" to powtórzył pan wyczyn Melchiora Wańkowicza, który kiedyś tam, bodaj w obecności (bodaj) gen. Andersa "zrobił z dupy perełkę". Moje gratulacje.
  PS. Polecam PT polonistom znalezienie źródła.
 • 2007-04-03 13:18 | janusz dr_niejaki

  co stokłosa to stokłosa

  Stokłosa chwastem tylko bywa, kiedy jako obca w uprawie się jawi. Najczęściej widywana jest jako trawa uprawna w mieszankach, gdzie swoją słodyczą (zawartością cukrów) dopełnia pozostałej reszty - dając całość - ponoć łatwiej zakiszaną,. Czego życzę. Kilkuletnie kiszenie zbawcze dla stokłosy.