Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Wojny Bushów

(2)
Myśl przewodnia książki jest taka: Bush–ojciec był wybitnympolitykiem i przywódcą świata zachodniego, natomiast Bush-syn wszystko zepsuł.
  • 2007-02-27 15:31 | Mieczysłw S.Kazimierzak

    emeryt

    Świat ludzi dobrej woli czeka na inny porządek,o który zabiegał Jan Paweł II.Był przeciwnikiem nakręcania wojennej machiny,którą koniunkturalnie poparli wojenni komuniści w wyścigu do przyjażni z gwałcicielami praw stworzenia i natury.Jak nigdy dziś potrzebne są inne impulsy i inne wzorce.Żywię nadzieję,że będą to europejskie w zbliżeniu wiary do rozumu.
  • 2007-02-27 19:40 | lubie czytac

    maly czlowieczek od wielkich tragedii

    wystarczylo jedno slowo kowboja juniora z texasu, by rozpętać duzo, o niebo wieksza tragedie niz ta, przeciwko ktorej chciano walczyc. na miejscu busha seniora wydziedziczylabym malego georga. dziekuje za ta recenzje.