Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Szczepkowska: Potrzebny ojciec

(5)
Potrzebny jest człowiek ponad mediami, taki, który umie i wie więcej od przeciętnego obywatela.
 • 2007-03-01 06:26 | MarekN

  Mocne, ale prawdziwe

  Żeby tylko chcieli chcieć...

  Dziękuję Pani Joanno i pozdrawiam
 • 2007-03-01 16:06 | PG

  Nowy tatuś?

  Bardzo trafna diagnoza, ale recepta... To wciąż marzenie o dobrym tatusiu, który będzie mądrze rządzić i wszystko będzie dobrze.
  Temu „tatusiowi” urządzi się spektakl i okaże się, że ściągał w szkole, uwiódł harcerkę i nie zwrócił pożyczki. Zajmie się tym komisja specjalna. Rozwinie się ciekawa dyskusja o harcerkach i ściąganiu. Potem zlikwiduje się koedukację i utworzy specjalne szkoły dla tych co ściągali. Wprawdzie nie da się udowodnić czy pożyczka (w latach szkolnych!) miała w ogóle miejsce, ale potępi się nieuczciwych ludzi, którzy myślą o tym żeby zagarnąć cudze.
  Wszyscy obejrzą ten spektakl i będą czekać na kogoś, kto zaprowadzi porządek i nie dopuści do tego żeby takie rzeczy się zdarzały.
 • 2007-03-01 20:35 | emigrantka

  marzenie

  Chcialabym doczekac takiej chwili kiedy objawi nam sie autorytet tej miary,kidy urzad bedzie zaszczytem a nie trampolina do luksusu,kiedy zrozumiemy ,ze nie mozna miec inteligencji bez nauczyciela ,zdrowego spoleczenstwa bez lekarzy,sprawiedliwosci bez prawnikow,informacji bez dziennikarzy ,kultury bez artystow itd;...ale jeszcze sie taki nie urodzil....,a my kazdy autorytet potrafimy zgnoic -pozdrawiam- Emerytowana nauczycielka na emigracji
 • 2007-03-03 20:45 | żubr

  wygrywa medialność-mydlarność

  wszystko to teatr.dziś prawdziwków już nie ma.
 • 2007-03-03 20:45 | żubr

  wygrywa medialność-mydlarność

  wszystko to teatr.dziś prawdziwków już nie ma.