Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Polska liderem w ekologii

(7)
2007-03-01 10:14 | Polityka.pl
 • 2007-03-01 10:14 | kuba

  interes

  Drodzy Ekiolodzy Wy jesteście ekologiczni i zieloni wtedy kiedy wietrzycie w tym poeniądze.Najlepiej zablokować woelką państwową inwestycję,bo to jest takie spektakularne i medialne,i można na tym dużo zarobić,najlepiej w euro.Gdy do Was dzwoniłem że w Warszawie w okolicach huty "bisnesman",który ma spalarnie odpadów,pali te odpady w beczkach metalowych bo w piecach,które są do tego przeznaczone wychodzi mu za drogo,i że robi to nad ranem kiedy wszyscy jeszcze śpią i że cuchnie w czałej okolicy.Tiście Panowie Zieloni palcem nie kiwli,boście uznali że tam nie ma kasy.Ale Rozpudę zablokować to jesteeście pierwsi,bo to widać na cołą Europę.Ile na tym zamierzacie zarobić?
 • 2007-03-01 16:32 | Góral

  Górale dają przykład?

  Przepraszam bardzo, lecz Greenpeace dysponuje bardzo starymi informacjami. Aktualnie w każdej gminie na Podhalu powstają absurdalne plany nowych dróg i wyciągów narciarskich. Wszystko w imię szybkiej kasy! Tylko garstka górali walczy przeciwko lobby drogowo-narciarskiemu. Trzeba spojrzeć tylko na gmine Kościelisko i na tzw. Bunt w Dzianiszu! A świadomość ekologiczna w Polsce i na Podhalu prawie nie istnieje! Niestety, ale tak jest.
 • 2007-03-09 10:26 | Matylda

  Nie tygrys lecz zadupie

  Z tym ekologicznym tygrysem to przesada. Moim zdaniem obrona doliny Rospudy to wynik globalnej polityki,według której Polska powinna pozostać skansenem Europy. Proponuję zatem ogrodzić tamte tereny - koniecznie razem z Augustowem oraz ze wsiami zamieszkałymi przez aborygenów. Jako że do niebywałych rozmiarów wzrosło zainteresowanie doliną przez turystów, oni właśnie będą wrzucać przez ogrodzenie pożywienie dla aborygenów. Wszystko zaś będzie stanowiło wspaniałą atrakcję turystyczną dla turystów z zachodu, którzy pobudowali sobie autostrady, żyją wygodnie, tylko nie mają dokąd jeździć podziwiać dziką przyrodę.
 • 2007-03-09 15:27 | Ekolog

  Re: interes

  Kuba: ja juz wietrze kase w Twojej kieszeni, bede siedzial dniami i nocami na Twojej chalupie :) :) :)
  A odp. na twoje pytanie: miliony, setki milionow, tylko wiedz, ze wyznacznikiem dla nas, zielonych jest cennosc przyrodnicza, ktorej nie da sie przelozyc na kase, ktora zapala Ci sie w oczach jak tylko slyszysz "zielone" Pamietaj, ze to kolor nie tylko $
  Ekolog
  Ekolog
 • 2007-03-12 00:59 | wujek Zygmunt

  Sprzedaz GW a akcja w Dolinie Rosputy


  SzP. Elolog,sprzedaz GW zaczela byc mniejsza niz Dziennika wiec GW zrobila afere z Rosputa. Planujecie splywy kajakowe w Dolinie ale ja jako jeszcze wiekszy Ekolog ZABRANIAM !!!
  A jak nie posluchacie to przypne sie do Wajraka albo innego "redaktora" z GW
 • 2007-03-31 20:26 | Sylwia

  Do poprzednich wypowiedzi

  Skąd u was tyle złości? Jak tylko pojawi się jakiś miły, nie zabarwiony pikanterią artykół, to zaraz wszyscy narzekają. Po co?
  I co to za uogulnienia?Owszem, opinię ekologów psóje wiele pseudoekologicznych cwaniaków, ale to nie jest cała społeczność obrońców przyrody. Tyle, że ci najbardziej rzucają się w oczy. Kuba: to skontaktuj się z kimś innym. Wielu Zielonych rzeczywiście dobrej opini nie ma...
  No, ale na nich nie kończy się ten świat, nie sądzisz? Matylda ---> W stosunku do pow. kraju W. Brytania, Niemcy i Francja mają znacznie więcej terenów chronionych niż Polska. Ale owszem: chcą chronić przyrodę Polską, ponieważ dostrzegają jej roki i watrość. Nie sądzisz, że najwyższy czas, abyśmy i my je dostrzegli?