Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Dehnel: Sen szwarccharakterów

(4)
 • 2007-03-01 16:30 | beastieboy

  Już prawie uwierzyłem,

  że w społeczeństwie naprawdę nie ma ani jednego winnego tego wszystkiego o czym Pan napisał. Wszyscy są winni (Apuchtin, Bierut, Bismarck, Murawiew i koledzy) tylko nie my sami.
 • 2007-03-01 21:41 | mormegil

  "czysta prawda"

  Smutne, ale niestety prawdziwe.pozdrowienia z emigracji
 • 2007-03-02 03:42 | Szaflik

  Swietlana i radosna przyszlosc

  Sadzac po liscie winnych wymienionych przez Autora mamy przed soba swietlana przyszlosc, jako ze nikogo z po-bierutowej elity (?) wladzy w tym wykaziku nie widze.
  Szaflik
 • 2007-03-03 15:05 | brodzicz

  Paradoks

  Cierpię jak wszyscy z powodu przeszłości i teraźniejszości naszej ukochanej Ojczyzny. W pewnych okresach historii wydawało się, że nie ma dla "Niej" ratunku. A jednak jakaś tajemnicza, niezbadana siła wyciągała i wyciąga nas na powierzchnię Historii. Myślę, że tą siłą jest właśnie, zdrowy narodu brak zaufania do zwierzchności i władzy. Nie rozpaczajmy nad nipowodzeniami a wychwalajmy wszystko co udane i dobre!!!