Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Jesus Christ Superstar

(3)
Czy można wierzyć twórcy "Titanica", że znalazł grób Jezusa i jego rodziny?
 • 2007-03-02 21:18 | Jurek

  James Cameron's Superknot

  Już większe prawdopodobieństwo miałaby teza, że p. Adam Michnik ma dziecko z kotem p. Kaczyńskiego, skutkiem uprawiania z nim seksu (z tym kotem) w szafie Lesiaka.
 • 2007-03-15 20:22 | Ciekawy

  Pytania

  Czy ważniejsza dla postrzegania Jezusa jest materia, czy idea? Czy można wierzyć w przesłanie nie odnosząc się do ciała materialnego? Odpowiedź, może być poszerzona i przesłana na skrzynkę tajagent@wp.pl
  Pozdrawiam-BM
 • 2007-03-21 00:51 | Jurek

  Cenzura w Polityce

  Chciałem tylko jedno zdanie, jeśli prosicie czytelników o komentarze, to je publikujcie (o ile nie są wulgarne i nikogo nie obrażają) nie oczekując, że będą zgodne z waszym światopoglądem – jeśli cenzurujecie wypowiedzi czytelników, to nie różnicie się specjalnie od tych niechlubnych postaci, które na waszych łamach krytykowaliście i krytykujecie. Pozdrawiam i życzę więcej tolerancji dla odmiennego o „politycznie poprawnego” zdania.