Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Abp Nossol: Demokracja, prawo i miłosierna miłość

(1)
Serio potraktować nasze uczestnictwo w Unii Europejskiej! Zawierzyć poprostu intuicji papieża Jana Pawła II.
  • 2007-03-04 02:30 | MarekN

    Do Przodu — Narodzie

    ... chciałoby się zawołać. Jego Ekscelencja ma sporo racji. Tylko, że duża część tych, którzy nazywają siebie katolikami cierpi na chroniczny brak tolerancji, miłości i wszystkich tych cech, które byłyby właśnie teraz potrzebne. Mają je tylko na ustach, bo czyny ich mówią za nich zupełnie coś innego. „Po owocach ich poznacie” — nie należy o tym zapominać.
    Czy Polak-katolik potrafi?