Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Czarna księga

(1)
Zrealizowana przez Verhoevena „Czarnaksięga” przypomina raczej dobrze skonstruowany thriller niż problemowe kino.
  • 2007-03-06 15:50 | ik

    z erotyką ten film ma niewiele wspólnego

    raczej pokazuje jak ludzie "radzili sobie" (często mało moralnie) z rzeczywistością. I ile cierpieli z powodu wojny. A to że od czasu do czasu widać nagie kobiece piersi nie czyni z tego filmu erotyku w stylu Show girls jak autor próbuje delikatnie sugerować, itd...
    Niestety tym razem mocno się rozczarowałam recenzją Polityki, a przeważnie się z Wami zgadzam.