Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Wszystkie wcielenia Manueli

(6)
Jedyna pewność co do Manueli Gretkowskiej to ta, że jest pisarką i matką. Poza tym uchodzi za aktywną katoliczkę, skandalistkę, wizjonerkę, specjalistkę od autopromocji, feministkę lub antyfeministkę. Chciałaby wcielić się w polityczkę, ale być może tylko reklamuje swoją najnowszą powieść.
 • 2007-03-08 12:20 | robak

  Tyle o niej piszą bo ładna.

  .
 • 2007-03-17 13:39 | super king

  jestem najwiekszym idolem pani manueli

  przeczytalem jakby wszystkie ksiazki pani manueli i jestem gleboko wewnetrznie i zewnetrznie przekonany ze jest ona najwieksza pisarka na swiecie calym, a takze poza nim. uwielbiam ten styl pisania. zgrabne litery i wspaniale zdania, ktore z nich powstaja. to wszystko razem sprawia, ze mam gesia skorke a na podlodze koty. pozdrawiam
 • 2007-03-21 05:57 | Gatto

  z emocjami to...do terapeuty

  Tyle jadu bez ladu i skladu.Po polsku.....niestety. Panu MK ktos slicznie sp....l zapewnie dziecinstwo i nadal w nim siedzi i bredzi. Artykul malo merytoryczny ale bardzo zawistny. Brawo!!!! Obsiusiajmy wszystkich!!!Na pewno na swoj temat nie ma sie czym Panocek pochwalic...bo Gretkowska ma Jaja, autor wydaje sie jej zazdroscic...
 • 2007-03-27 16:29 | Facet

  całej reszcie polityków NIE UFAM!!!

  Zagłosuje na Gretkowską. Choćby dlatego, że całej reszcie polityków NIE UFAM!!!
 • 2008-06-12 10:59 | Gość

  Manuela

  Wyegzaltowana pani na siłę promowana przez media. Ośmiesza się z tą partią kobiet. Też dzisiejszym politykom nie ufam, jednak takim lewackim, sfrustrowanym wynalazkom jeszcze bardziej.
 • 2009-01-03 01:19 | Cezary

  Re: Wszystkie wcielenia Manueli

  myślę a wręcz jestem pewien ta kobieta jest zagubiona nie układa jej się życie osobiste,szuka odskoczni od jej czarnej rzeczywistości,walczy sama nie wie o co.Czy ta kobieta wie co to miłość, goni za kasą której nie posiada , robi kobietom wodę z mózgu, bo niby na zachodzie jest inaczej to po licho przyjechała do tej zasranej Polski jak jej tam było tak dobrze-to odpowiem jej krótko tam trzeba zapieprzać przy pracy a nie pieprzyć głodne kawałki. Proponuję aby następny tytuł księżki był "PREZERWATYWA" to przeczytają wszyscy