Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Tydzień mózgu

(5)
W Salonie Naukowym POLITYKI kilkuset naszych czytelników miało okazję w dniach 12-16 marca 2007r. wysłuchać pięciu wykładów, które odbyły się w ramach Światowego Tygodnia Mózgu.
 • 2007-03-09 19:34 | Paweł

  dlaczego..

  Dlaczego nie organizuje się takich imprez w mniejszych miastach jak Lublin czy rzeszów.Mieszkałem dwa lata w Krakowie, a obecniw w Rzeszowie od czterech lat. Jestem przekonany, że wiele osób chętnie wzieło by udział w takich imprezach jak "Tydzień mózgu"
 • 2007-03-10 13:00 | Majka

  nie tylko stolica

  Popieram apel kolegi! Warto pomyśleć o poszerzeniu akcji i wykładach przy wyższych uczelniach np. w Rzeszowie, Lublinie czy innych miatstach uniwersyteckich.
 • 2007-03-10 21:06 | Janek

  Impreza towarzysząca - sobota 17.03!

  Warsztaty: „Neurokognitywistyka – psychologia przyszłości” (Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej ul. Chodakowska 19/31, sala 307).

  Organizator: Prof. dr hab. Andrzej Wróbel, Instytut Biologii Doświadczalnej im. M. Nenckiego oraz SWPS, Warszawa.

  1. Neurokognitywistyka – psychologia przyszłości (dr Aneta Brzezicka)
  2. Mózg a świadomość (prof. dr hab. Andrzej Wróbel)
  3. Elektryczny ślad myśli. (dr hab. Piotr Durka)
  4. O wpływie stymulacji magnetycznej na działanie mózgu. (prof. dr hab. M. Kossut)
  5. Modelowanie mózgu: od komórki do sieci (dr Daniel Wójcik)
  6. Neuromarketing: przenikanie umysłu konsumenta (dr hab. Rafał K. Ohme)

  Równolegle w sali 308 Koło Neuronauki studentów psychologii SWPS zorganizuje pokazy (EEG - zobacz fale swojego mózgu, modele anatomiczne, złudzenia wzrokowe, plakaty).

  Zapraszam serdecznie!
 • 2007-03-12 10:37 | andrzej

  Światowy Tydzień Mózgu

  Imprezy Tygodnia Mozgu odbywaja sie w calej Polsce, nie tylko w W-wie i Krakowie. Oto wiadomosci z Lublina:
  http://www.kul.lublin.pl/art_4468.html

  Poprawka: warsztaty neurokognitywistyczne na SWPS sa częscią Tygodnia Mózgu w Warszawie - podobnie jak dyskusja poniedzialkowa o migrenie, 19 marca o 18ej w klubie Traffic.
 • 2009-03-06 23:22 | Pio

  Albo mam problemy z używaniem internetu, albo nie umiem (prawie) nic znaleźć na ten temat w sieci. Plakat o imprezie znalazłem na wydziale, a na nim ŻADNEGO adresu do strony internetowej!