Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Malwowy król

(3)
Warszawski biznesmen Andrzej Kasprowiak od lat robi świetne interesy z publicznymi instytucjami. Państwowy budżet przeważnie na nich traci. I to dużo. Ale ktoś w końcu musi tracić.
 • 2007-03-09 23:27 | MOLAS

  dopisek

  o innych powiazanych przekretach (malwa)pisze sobie a muzom od chyba czterech lat na mojej stronie www.bni.com.pl
  Jest tam i Kasprowiak i Manko i inni.
  A Podkanski oczywiscie zaprzecza (w Rzepie)
 • 2007-03-13 15:21 | Janek

  komentarz

  Chyba jakieś niedopatrzenie autora. Dopłaty do roślin energetycznych są regulowane dyrektywą unijną, a nie ustawą (o której mowa). Proszę na przyszłość posługiwać się rzetelnymi informacjami
 • 2007-04-07 21:36 | Gienek

  popisek

  MOLAS, jakiś ty piękny i zasłużony na polu walki z twórcami rewolucji przemysłowej produkcji biomasy na świecie.Może już po czterech latach pokażesz swoje osiągnięcia, chociażby na swojej stronie. Bardzo proszę. Bardzo proszę