Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

CYWILIZACJA ZESZYT 1: Lata powojenne

(1)
Największe wynalazki i odkrycia: bomba atomowa, metoda datowania radiowęglowego, komputery, zwoje z Qumran, nowa medycyna, odrzutowce pasażerskie, zbadanie struktury DNA.
 • 2007-03-10 19:47 | janusz piotrkowski

  historia lotnictwa

  Szanowny Panie Redaktorze

  W pierwszym wydaniu zeszytu Cywilizacja stwierdziłem wiele niescisłości dotyczacych historii lotnictwa.Również ilustracje posiadaja uchybienia np.na zdjeciu nie przedstawiono An-24 lecz An-22 itd.Ponieważ interesuje sie historią lotnictwa mogę zaproponować uzupełnienia do kolejnych wydań Cywilizacji w zakresie lotnictwa.
  Na rynku ukazały sie dwa opracowania w postaci powieści opisujacych niezwykle ciekawą historię skopiowania przez rosjan bombowca B-29.
  Newerly Jarosław
  Alianci
  Wydawnictwo: RYTM Agencja

  Czerwony Byk
  Mirosław M. Bujko

  oba wydania mijają się w pewnym sensie z faktami .
  Jeśli jest Pan zainteresowany opracowaniem tego tematu w formie artykułu w odniesieniu do ksiażek jestem zainteresowany taką współpracą.
  Z poważaniem
  Janusz Piotrkowski