Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Tylko czemu nie spotykam czytelników?

(3)
Gdzie sa czytelnicy? Gdzie sa podobni do mnie? Boję się, że któregoś dnia z uczuciem zacznę napastować kogoś, u kogo zobacze Politykę.
 • 2007-03-12 15:47 | Irena z Mazur

  uzależniona

  Polityka jest moją codzienną lekturą od 30 lat,rzeczowa, rozszerzająca wiedzę, lektura, wiele tematów,zawsze znajduję interesujące arytkuły, od lat,no i przyjemność czytania dobrze wydanego tygodnika, jest to nawyk-uzaleznienie. Pozdrawiam Irena z Mazur. PS.( a ta leśniczówka w Niborku to koło Nidzicy ?)
 • 2007-03-14 10:51 | redaktor

  Życzę powodzenia !

  Bogu dzięki, że ma pani tak mało znajomych zarażonych Polityką. Mimo to życzę powodzenia w poszukiwaniach takich, jak pani. A ludzie wierzący w Boga - droga pani - nie czytają Polityki, bo jest lewicowa i nihlistyczna.
 • 2007-03-14 10:56 | Redaktor

  Pozdrrowienia

  Pozdrawiam cenzora moderatora!!! U was tak samo, jak za komuny. Po prostu tniecie, co nie po linii.