Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Teatr schodzi na ulicę

(1)
Między 17 i 19 sierpnia mieszkańcy Olsztyna i spędzający w okolicy wakacje turyści będą mieli okazję do odpoczynku od wiosłowania.
 • 2007-03-13 23:46 | Madziak

  Co się stało z OLA

  Jestem olsztynianką
  i głęboko wierzę , że w tym roku organizatorzy
  nie będą zapraszać takich
  pseudo_intelektualistów
  i miernych artystów jak członków "PROVOCARE" . To było straszne,ten "pokaz" był okropny.Jestem gorącą zwolenniczką OLA , ale takiego gniota jeszcze tam nie było.
  Pozdrowienia dla Maćka
  Wojnicza z Olsztyna.
  Wiernego widza teatrów ulicznych.