Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Trybunał. Subito!

(1)
Ustawa lustracyjna nie jest skutecznym sposobem ujawniania dawnej agentury, ale masową grą w ciuciubabkę.
  • 2007-03-14 11:33 | Mieczysław S.Kazimierzak

    emeryt

    Papież-Polak pozostawił do odrobienia lekcję wynikającą z kanonizacji siostry Teresy Benedykty od Krzyża i jej filozoficznej myśli,że Bóg jest Prawdą,kto szuka prawdy szuka Boga,choćby sam o tym nie wiedział.Jan Karski opisując tajne państwo z czasów okupacji uświadomił żródła hipokryzji.To samo dotyczy i pobożnych kłamstw w państwie kościelnym.W czasie gdy partia kierowniczka miała patent na mądrośc agencja podwójnej moralności reżyserowała nie tylko ludzkie życiorysy ale również i zbrodnie.Zamiast histerii antylustracyjnej w ramach spłaty dłudu moralnego jest podanie niezbędnej wiedzy,która będzie pomocna aby nie popełniać błędów.Tajne państwo jest wpisane w system demokratycznych instytucji,rzecz w tym aby ograniczyć możliwość realizacji ukrytych celów sprzecznych z odkrywanymi prawami stworzenia i natury oraz doskonalonymi człowieka.Chodzi o zapobierzenie przed transformacją politycznych szulerów w politycznych bandziorów nadużywających bezwzględne prawo silniejszego.Polecam listy tropem wrogów społeczeństwa otwartego z norwidowskimi mottami,które przekazuję redakcji.Mozna utworzyć specjalne wydawnictwo czy też frakcje dla dziennikarzy,którzy działali z pobudek ideowych i taką postawę zachowali.Wstyd to tylko kraść.