Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Rozstania i powroty

(3)
2007-03-15 09:36 | Polityka.pl
  • 2007-03-15 09:36 | Kamik

    Chyba Pani żartuje!!!

    Całkowicie nie zgadzam sie z komentarzem Pani Anny Dziedzic! Zaszokowała mnie płytkość do jakiej spowadziła przesłanie filmu.To jeden z lepszych, moim skromnym zdaniem, filmów jaki widzialam ostatnio. I w żadnym wypadku nie wyczułam w żadnym z momentów filmu łopatologii, płytkości czy kiczu.Minghelli nakreślił bardzo czytelny i ciekawy zarazem portret mężczyzny uwikłanego w sieć wewnetrznych rozterek i wątpliwośći, a towarzyszące mu postacie kobiet są doskonałym dopełnieniem całości obrazu. We włamaniu nie dopatrywałabym sie wielce metaforycznych przekazów. Moim zdaniem jest to w głównej mierze po prostu ciekawy sposób wprowadzenia postaci bośniackich imigranów. Jaki sens w happy endzie?pyta Pani. Może po prostu taki ze świadczy on o tym iz nie wszystko na tym swecie jest takie beznadziejne jak moze sie wielu z nas wydawac i mimo wątpliwości jesteśmy w stanie sporo przezwyciężyć aby podjąć właściwe decyzje.
  • 2008-03-27 17:52 | parsoon

    ?

    Komentarz Pani Anny Dziedzic jest słaby. Nie będę się bardziej nad tą Panią znęcał.