Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Wszyscy chcą zmian

(2)
Dzisiaj niemal wszędzie – a Francja jest koronnym przykładem – każdy kandydat do władzy musi postulować zdecydowaną zmianę.
 • 2007-03-16 14:22 | Matt

  Bayrou?

  Francja potrzebuje zmian jak nikt i nigdy. Do tej pory myslalem ze Sarko sie na nie odwazy. Ale "nagle" pojawia sie Bayrou i mowi, jak sie wydaje, prawde w oczy. Wiec moze on? Nie wiem zreszta czy ktokolwiek naprawi ten chory i arogancki kraj...
 • 2007-03-16 19:17 | ingryd

  piekny i przyjemny

  jest ten kraj (patrz rzesze anglikow, holendrow czy belgow ktorzy sie tu osiedlaja),
  a wybory...?
  ufff..., nie jest latwo, sadze ze wielu francuzow wie na kogo na pewno nie zaglosuje, ale niestety wielu jeszcze nie podjelo decyzji na kogo oddac glos, jedno jest pewne, ze nikt nie chce powtorki z rozrywki ad 2002, bedziemy glosowac "uzytecznie" od razu,

  ja jednak stawiam na sego