Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Szalejąca macica

(2)
W Kielcach rozszalała się macica. Zrozumiały i ostry sprzeciw wobec tego zjawiska wyrazili już samorządowcy.
  • 2007-03-17 11:59 | Marek Kawalec

    Podziękowanie

    Bardzo Panu dziękuję Panie Redaktorze ! Popłakałem się ze śmiechu czytając Pański tekst ! Rzecz jasna, przesłanie Pana artykułu zasmuca, ale forma - fantastyczna ! Gratuluję ostrza pióra.
  • 2008-02-02 14:17 | ab

    Przednie

    Trafnie oddany duch dulszczyzny w kłębach i oparach otaczającego nas mroku postkaczyzmu i ciemnogrodu naszego, a w tym wypadku kieleckiej mgły umysłowej (mamy ją w całej Polsce)