Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Opowiedz mi swoją historię

(2)
Dlaczego kochamy bajki, plotki i seriale?
 • 2007-03-18 20:12 | uczennica

  zadanie domowe

  Witam serdecznie. Proszę sobie wyobrazić, że kilka dni temu w ramach zadania domowego z j.polskiego dostałam ten oto tekst do przeczytania i pytania do niego. Zwracam się z cichą nadzieją,że może ktoś pomoże mi w udzieleniu na nie odpowiedzi lub też zwyczajnie skonsultuje sie ze mną. Z niecierpliwością czekam na odpowiedź.
  Póki co nie piszę tych pytań, a sama postaram się tekst ten odpowiednio zinterpretować.
 • 2007-03-18 20:14 | uczennica

  zadanie domowe

  Tak na marginesie : co Państwo sądza na temat zadawania tego typu zadań uczniom liceów i zmuszania ich do czytania tekstów conajmniej subiektywnych?