Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Największe kłamstwo lustracyjne

(3)
2007-03-18 23:03 | Polityka.pl
  • 2007-03-18 23:03 | Mieczysław S.Kazimierzak

    emeryt

    Nawiązując do stanowiska helsinskiego,również są prawa jednostki którym reżyserowano życiorysy,wiedza z agencji tajnego państwa z czasu gdy partia miała patent na mądrość jest potrzebna dla współudziału w wykrywaniu nie tylko przestępstw,ale i zbrodni.Nie mówiąc już o samej weryfikacji historii dla odbrązawiania wielkich ludzi.Polecam listy TWSO z mottem Norwida "Do władcy Rzymu",które sa w posiadaniu red.POLITYKI.W tym kontekście histeria antylustracyjna ma swoje uzasadnienie.
  • 2007-03-25 20:27 | alex

    No nie

    Prosze Was,tylko nie takie bzdury! I to gdzie!W Polityce!Szkoda czasu!Kochani!!!!Walczcie!alex