Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Ale jazda

(3)
Niektórzy posłowie zamiast brać udział w jałowych przepychankach,wzięli się ostro do roboty i nie bacząc na niewygody, wybierają się naantypody.
 • 2007-03-21 14:41 | EMERYT

  WYCIECZKA

  moze na ten latajacy dywanik losowo zabiraliby po kilku wyborcow?
 • 2007-03-24 16:49 | MKaczmarek

  W

  HeheBędą losowania, który z obywateli wyjedzie razem z posłem. To był ciekawy pomysł.Coś w ramach igrzysk tylko chleba brak.
 • 2007-04-18 13:35 | szymik

  nauka

  Nauka to bardzo skąplikowana sprawa piszecie w swojej cywilizacji"Złotem obsypani W 1988r.w Sipan w Peru znaleziono pierwszy w AMERYCE Południowej nienaruszony grobowiec preinkaskiego władcy.I krwawe rytuały a przcierz krwawe rytuały odbywały się u Majów.