Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Zderzenie cywilizacji

(4)
Iran uznał film „300” za akt „wojny kulturalnej i ideologicznej”. Ale charakterystyka Persów pióra Herodota wcale nie jest dla nich łaskawsza od komiksowej wizji Franka Millera.
 • 2007-03-22 13:00 | kinomaniak

  Jutro premiera!!!

  Juz nie moge sie doczekac premiery.
  Komiks jest super, mam nadzieje, ze film tez!!

  Pozdrawiam!
 • 2007-03-22 17:48 | Bogumił Majchrzak

  bebe

  A ja nie pójdę aby się nie dać zmanipulować Pozdrawiam-BM
 • 2007-03-23 15:47 | Hannibal

  Herodot byl propagandista

  Herodot tworzyl obraz czarno bialy(ateny/persowie) jako czesc mitu dominacji Aten. W tym micie nie trzeba wierzyc do konca. Nia ma historyka-zawodowcy który w nim wierzyl. A przez to, ten tekst staje sie propagandowy!
 • 2013-03-31 23:58 | Aneta

  Re:Zderzenie cywilizacji

  Termopile, najbardziej znana bitwa w historii zachodniego świata, która urosła do rangi symbolu walki wschodu z zachodem i stała się aktem założycielskim europejskiej cywilizacji, z militarnego punktu widzenia była w gruncie rzeczy tylko epizodem, wyglądającym ZRESZTĄ inaczej, niż się powszechnie uważa. (piszemy "zresztą" zamiast "z resztą")