Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Nowy słownik polsko - polski

(3)
2007-03-29 08:39 | Polityka.pl
 • 2007-03-29 08:39 | bernardroland

  inne

  Mam jeszcze kilka innych propozycji:

  Kartofel wysoki urzędnik państwowy. Conajmniej premier lub prezydent
  Małpa dziennikarz
  Wolska Polska
  Wykształciuch uprawiający kostruktywną krytykę
 • 2007-03-30 00:19 | Arek

  inne2

  Wykształciuch - typowy polski pseudo-inteligent, który nie wie, że słowo wykształciuch to synonim ćwierć-inteligenta.

  pełen nadziei lider - człowiek lewicy, z którym redakcja Polityki wiąże mocne nadzieje i stąd mówi o nim "pełen nadziei".