Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Agent Rutkowski

(2)
Detektyw Krzysztof Rutkowski przez wiele lat był tajnym współpracownikiem UOP i ABW, dzięki temu wielokrotnie uniknął odpowiedzialności za łamanie prawa i mógł eliminować swoich przeciwników politycznych – twierdzi Jerzy Dziewulski, były poseł SLD.
  • 2007-03-30 09:43 | jacek

    nareszcie

    szkoda ze nie wpadl mi w lapki jak i ja bylem tam za murem. sb-ecki pies.nareszcie ktos dobral sie mu do d.... ile mozna patrzec na wyczyny jamesa bonda.a ile ludzi siedzi za nic bo on chcial sie poisacipokazac jaki to on jest operatywny i nietykalny. jak mozna tak traktowac ludzi i odnosic sie do nich przy zatrzymaniu.
  • 2007-04-03 23:52 | bonus99

    Agent Rutkowski

    K. Rutkowski przez wiele wiele miesięcy prezentował na antenie TVN popełniane przez siebie przestępstwa i pies z kulawą nogą tym się nie interesował. Teraz już wiadomo dlaczego.