Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Bezczas, czyli requiem dla Kronosa

(4)
Wszystko ma swój czas. Żeby tak jeszcze na ten czas czas przyszedł…
 • 2007-03-30 10:13 | małka

  czytam Pana z przerażeniem

  Matko z córką! Jeżeli miałabym oceniać sposób pisania przez Pana, przekładać to - in gremio - na to, jak pisze "dzisiejsza młodzież", to wnioski są okrutne. Jesteście lepsi od większości starych wyjadaczy pióra. Dinozaury muszą odejść. ;-P
 • 2007-03-31 14:55 | puella q

  To smutne

  Czas się nie śpieszy - to my nie nadążamy
  Lew Tołstoj

  To my poświęcamy go na sprawy mało ważne, których potem nie będziemy pamiętali.Nikt nigdy nie będzie rozpamiętywał, ile czasu spędzil na nauce, ale wspomni te chwile, które spędził ze znajomymi.
  Wspomni rozmowy , uczucia, wydazenia.
  Spiesząc się,żeby ze wszystkim zdażyć, zapominamy po co sie tak naprawdę spieszymy.
  A przecież miłość , przyjaźń, refleksja potrzebują czasu!!

  Ale przecież jego zazwyczaj nam brakuje...

  Gratuliję Ci Twojego mózgo-poruszycielskiego artykulu.
  Czas który na niego poświęciłam nie był stracony.

 • 2007-04-12 22:23 | b.ch.

  Tytuł świetny

  i tekst tez.Faktycznie wszystko ma swój czas-jednak niekiedy zapominaamy,co jest ważne,a co najważniejsze.Daleko nie trzeba szukać,wezmy choćby czas spędzany tworczo w gmachu przy W..........99. b.ch
 • 2007-10-25 18:48 | Dominika

  Robi wrażenie...

  Odkrywam zakątki Kochanowskiego:)Po prostu świetne...