Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Nasze stracone złudzenia

(1)
Kazachstan – marzyliśmy – będzie naszą ziemią obiecaną. To, jak wiadomo, kraj ropą płynący. Dzięki tej ropie wyzwolimy się z rosyjskiej niewoli energetycznej.
  • 2007-04-02 05:55 | InDoor

    Proszę nie pisać w liczbie mnogiej!

    O tym, że cała sprawa kazachskiej ropy to jakieś brednie wie każdy, którego nauczyli nie tylko czytać ale i rozumieć. Więc proszę nie obrażać inteligencji czytelników. Podobnie z okresleniem "rosyjskiej niewoli", jako że żadnej niewoli nie ma, zalezność Polski od rosyjskiej ropy od wielu lat wynosi 0 (słownie "zero"), o czym też dokładnie wiedzą czytelnicy, chociaż faktem jest, że ominęło to uwagę dziennikarzy. (Że tam kupujemy to jest wynik faktu, że jest taniej - i to głównie transport. Jest to też tylko i wyłacznie kwestia WOLI a nie ma żadnych ograniczeń technologicznych, transportowych czy politycznych).

    Pozdrawiam