Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Tytan kapitan

(3)
Bohaterowie komiksowych serii na trwałe opanowali naszą wyobraźnię. Dlatego wiadomość o śmierci Kapitana Ameryki znalazła się w serwisach prasowych obok wiadomości z realnego świata.
 • 2007-04-03 17:43 | slavek

  Zmarnowany temat

  Niestety niezbyt odkrywczy artykuł. Opiera się wyłącznie na samych ogólnikach a lead zapowiadał przeciez tekst o mariażu komiksu ze światem rzeczywistym. Po jego przeczytaniu nigdy bym sie nie przekonał o tym jak wielką rolę w zyciu przeciętnego Amerykanina odgrywają typowe historyjki o suporbohaterach komiksowych gdybym sam nie był miłosnikiem komiksu zza Wielkiej Wody. Brawa jednak za odwagę poruszenia tej kwestii na łamach - było, nie było - pisma społeczno-politycznego. Pozdrawiam
 • 2007-04-04 16:11 | mqpq

  re:

  slavek - to nie jest tekst dla fanów, ale ogólny zarys tematu dla czytelników dużego tygodnika społeczno-politycznego. tekst fanowski byłby nieczytelny, za to tobie by się podobał :)
 • 2007-04-04 20:06 | redevil

  tak przy okazji

  Komiks X-Men stworzony prze Stana Lee okazal sie porazka. JAk przyznal sam autor ni mial on pomyslu i serca pisac go ciekawiej. Wzrost popularnosc nastapil dopiero przy przejeciu tytulu przez Cockruma a nastepnie Claremonta