Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

O sobie, twórczości i hafcie krzyżykowym

(5)
Rozmowa z Jackiem Dehnelem, młodym pisarzem, poetą, tłumaczem i malarzem, który w 2006 roku otrzymał Paszport Polityki.
 • 2007-04-03 19:39 | b.ch

  Jacek

  Wydawało mi się,że o Jacku i Jego tworczosci co nieco wiem.O ludzka prożności i pycho!Dzięki za mozliwosc przeczytania tego wywiadu.b.ch.
 • 2007-04-04 15:00 | Ryżozwierz

  Wywiad

  Dziewczyny, naprawdę przyzwoity wywiadzik wyszedł, gratuluję. Nie ma tu "popisów" w stylu Pani redaktor z "Wysokich Obcasów", która skoncentrowała się wyłącznie na "przyodziewku" Autora. Kilka fajnych pytań, oby tak dalej :) A już nie wspomnę, jaka to satysfakcja dla naszego Grona Dehnelowskiego ;)
 • 2007-04-05 17:22 | Wiewóra

  Wywiad

  Świetnie się czyta, mo ulubiony autor trafił na inteligentne rozmówczynie. Gratulacje dla obu stron
 • 2007-04-06 10:10 | Ola

  Wywiad

  Jak ja dawno nie czytałam dobrego wywiadu... Ten całe szczęście to zmienił :)
  Dobre pytania, dobre odpowiedzi... czegóż chcieć więcej.
 • 2009-09-01 00:27 | Bartek Kamiński

  Dehnel jest jednak prostakiem

  Przeczytalem ten wywiad, szukajac materiałów o Jacku Dehnelu.

  Jest to już chyba piąty z kolei wywiad z poetą i w tym momencie poczułem jakis wewnetrzny nazkaz by wyartykułować to przeczucie ktore w trakcie czytania zmieniło sie niemal w pewnosc:
  ten czlowiek jest wyjatkowym prostakiem!
  Jak to sie stalo ze zdobył tyle nagród, Dyzma czy kie licho?