Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Cel: Hel

(2)
Po ponad 70 latach służby wojskowej miasto Hel odchodzi do cywila. Musi poszukać nowych dróg rozwoju. Po wojsku pozostaną cenne tereny, budynki, spora część portu oraz pytania: co z tym zrobić i komu dać zarobić?
  • 2007-04-03 22:40 | ryszarda socha

    cel hel

    inwestycje
  • 2007-04-15 11:22 | podpisanym

    Szpetota Władyslawowa

    jest porażająca.czy nie ma tam obdarzonego zmysłem estetycznym plastyka miasta ? dla mnie to bardzo prolska miejscowość. kolejna na usługach mamony . aby szybciej, aby więcej, "belejak". bezgustowna,nijaka, chaotyczna. bardzo się na niej zwiodłem, a właściwie na jej władzach i mieszkańcach, bo to przecież oni są tej szpetoty twórcami i posiadaczami. taki standard estetyczny w tak unikalnym w skali naszego kraju miejscu. mierność i tyle...