Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Spod Klosza

(5)
2007-04-04 09:53 | Polityka.pl
 • 2007-04-04 09:53 | aga

  warto było przypomnieć

  rzeczywiscie dobry tekst warto było go sobie przypomniećmówiąc szczerze uważam że kernowie mieli rację chyba też tak bym postąpiła
 • 2007-04-05 07:52 | Jan Bockowski

  Dobry tekst i obiektywny choc...

  ...choc moze warto byloby troche wnikliwiej przyjrzec sie kontekstowi politycznemu i temu, kto tak naprawde napisal ten list Moniki do rodzicow i rozeslal w tylu kkopiach. Tu autorka dala tylko do zrozumienia, ze ktos ta dziewczyna moze manipulowac, a mysle, ze nalezalo ten trop troche mocniej podrazyc.
  W sumie cala ta nagonka na Kernow i ten zenujacy film Piwowskiego (finansowany przez nomenklaturowca Przewieczerskiego) miala ewidentny kontekst politycznej prowokacji, w ktorej obrzydliwa, manipulatorska role odegrala Gazeta Wyborcza.
  Zreszta nie pierwszy i nie ostatni raz i nie tylko w tej sprawie. Ale to juz pani Jagienki Wilczak nie dotyczy.
 • 2007-10-28 03:35 | daga

  ???

  Uważam, że artkuł jest żenujący, napisany bez obiektywizmu - pani Jagenka próbuje manipulować czytelnikami.
 • 2007-11-01 22:31 | dudek

  dużo nie wiecie

  najbardziej ucierpiał na tym e. sindlewski