Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Banja Luka ****

(3)
Adres: Warszawa, ul. Puławska 101
 • 2007-04-04 16:29 | em

  piec gwiazdek?

  obsluga powolna,zapytania o rezerwacje przy pustym lokalu? jedzenie na zwyklym poziomie,zadna rewelacja.
  em.
 • 2007-10-06 22:40 | MR

  Polecam

  Byłem tam w sobotę po południu. Wewnątrz odbywało się wesele, a my nie mieliśmy rezerwacji. Nie było już miejsc wewnątrz a na zewnątrz było ok. 15 stopni. Pani szefowa sama przyniosła nam krzesła, załatwiła piecyk, aby było odpowiednio ciepło. Porcje są duże, pokaźny wybór dań - wegetariańskie, ryby, owoce morza, wołowina, drób, wieprzowina, baranina, sporo różnych przystawek. Wszystkim nam wszystko smakowało. Jescze na koniec dostaliśmy butelkę wina. Rewelacja.
 • 2008-03-05 18:58 | sej

  Warto

  Pierwszy raz odwiedziłem tę restaurację w grudniu, na imprezie firmowej. Zachęcony jakością obsługi i muzyką na żywo z rodziną wybrałem się tam w ubiegłą sobotę. Okazało się, że brak rezerwacji może być nie lada problemem. Kierowniczce sali na szczęście po 5 minutach udało się wyczarować dla nas stolik, skutkiem czego zaliczyłem kolejny miły wieczór.Polecam rakiję śliwkową na miodzie!