Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Pobił się do upadłego

(1)
Chcąc wzbudzić współczucie wyborców prezydent Mysłowic Grzegorz Osyra napadł sam nasiebie.
  • 2007-04-05 09:35 | kazek

    z pewnoscia

    po wyroku sadowym ( o ile sie uprawomocni) farba zacznie odpadac z odremontowanych kamienic, na ulicach od nowa otworza sie wilcze doly, zas wszelkie dzialania na rzecz Myslowic sie odwroca, bowiem nie ejst mozliwe aby osoba ktora doszla do wladzy w sposob nieuczciwy zrobila cokolwiek dobrego w sposob trwaly a nie wyrywkowo i na chwile. Ot: gzrech pierworodny.