Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Misja bez powrotu

(4)
Misja specjalna” („magazyn śledczy pod redakcją Anity Gargas”) to modelowy program publicystyczny TVP IV RP.  Ma on, najkrócej mówiąc, demaskować i odsłaniać ohydę układu, który rządził Polską, zanim władzę objęła koalicja PiS, Samoobrony i LPR.
 • 2007-04-05 13:43 | J.S.

  Nie ma przebacz

  Właśnie ta pamięć ,którą okazali Wilczak i Baczyński jest największym wrogiem IV RP.PiS-owscy propagandziści bezustannie fałszują historię zarówno PRL jak i III RP ,aby tylko obnażyć mityczny układ.Polityka sprzeciwia się tym prostackim kłamstwom i dlatego bracia Kaczyńscy nigdy jej nie pokochają.Za to uczynią jej (i nam - jej Czytelnikom) tyle zła ,ile tylko potrafią.
 • 2007-04-05 23:36 | TW vel OŹI

  TV Reżim

  Cóż, TV-Reżim i wszystko jasne. Dobrze, że tego chłamu nie oglądam.
 • 2007-04-06 20:27 | Stefan

  Misja

  Pani gargas mysli kategoriami UB z czasów stalinowskich. Gdyby curodziła 60 lat wcześniej zyłaby dostatnio z pisania scenariuszy aktów zdrady, do której musieliby przyznawać się generałowie tatar czy Kuropieska, Kazimierz Moczarski i inni.
  Kiedys Żakowski zaprosil ja do TOK FM. Co ta kobieta wygadywała! Panowie Wołek i Władyka próbowali z nia polemizować, a w koncu uznali, że trzeba jej pozwolić mówić jak najwięcej. Niech słuchacze wiedzą, co promuja kaczyńscy. Byłem pewien, że Wildstein po tej autokompromitacji pozbędzie się jej. Ale widać tacy właśnie "żurnaliści" są IV RP potrzebni
 • 2007-10-09 11:16 | julia

  ..zanim władzę objęła koalicja PiS?

  samo założenie programu jest złe. Żeniby od czasów PIS nie ma układów, złodziejstwa i afer wsród prawicowych polityków. BZDURA jest i będzie!!